Aktuální informace – COVID 19

Aktuální informace

Tak jako na jaře se i nyní v ČR potýkáme s epidemií COVID-19, bohužel tentokrát s mnohem vyšším výskytem případů. Je na místě bezvýhradně dodržovat stanovená opatření.

Souhrn důležitých informací:

  1. V současné době nemáme nikdo ze zaměstnanců ani uživatelů v karanténě nebo s pozitivním výsledkem na COVID-19. Přestože většina z nás musí zároveň zajišťovat péči o své děti, které nemohou chodit do školy, jsme v práci v plném počtu.

  2. V tuto chvíli poskytování pečovatelské služby neomezujeme.

  3. V současné době máme dostatek ochranných pomůcek, které nadále průběžně doplňujeme. Výraznou část nákladů na úhradu těchto pomůcek nám pomohlo financovat MPSV díky vypsání mimořádných dotací.

  4. Máme zpracovaný krizový plán pro případ výskytu COVID-19 pozitivních uživatelů nebo pracovníků pečovatelské služby. Jsme připraveni pečovat o seniory v karanténě. Poskytovány budou nezbytné úkony.

  5. Po dobu nouzového stavu jsme připraveni zajišťovat nezbytnou péči i seniorům, kteří s námi nemají smlouvu o poskytování pečovatelské služby, ale pomoc nutně potřebují. Služba bude hrazena stejně, jako kdyby měli smlouvu uzavřenou.

Sdílet článek :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *